Karty ekologiczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Doskonałym wyborem dla osób szukających praktycznych, estetycznych i ekologicznych kart do różnych celów są "Karty Ekologiczne".

Karty EKO o wymiarach karty bankomatowej są niezwykle praktyczne i wygodne do przechowywania w portfelu lub portmonetce. Nadają się idealnie do różnych zastosowań, takich jak karty podarunkowe, karty członkowskie, karty rabatowe, karty identyfikacyjne, karty dostępu, karty lojalnościowe czy nawet karty informacyjne. Zastosowanie karty ekologicznej jest podobne co karty plastikowej.

Karty biodegradowalne

Nasze karty z biodegradowalnego plastiku oraz te pochodzące z recyklingu nazywamy kartami EKO plastikowymi. W swojej ofercie mamy karty do kupienia pod samodzielny zadruk. Możemy również dostosować karty do Twoich indywidualnych wymagań. Np: dodając logo, grafikę lub inne informacje, które chcesz umieścić na karcie. Tak jak powszechnie używane karty plastikowe i te pochodzące z recyklingu mają grubość 0,76 mm.

Karty papierowe

Nie sprzedajemy kart papierowych pod samodzielny zadruk, ponieważ nie da się ich zadrukować w dostępnych na rynku drukarkach kart termsublimacyjnych. Jeśli interesuje Cię ten produkt odezwij się do nas i zadrukujemy dla Ciebie kartę papierową.

Karta papierowa w związku z tym, że produkowana jest z papieru o gramaturze 350 - 610 g/m2  może osiągnąć grubość 0,79mm. W trakcie produkcji kart biodegradowalnych wykorzystujemy ekologiczne farby oraz lakier w celu zwiększenia wytrzymałości i jakości karty. Wykorzystujemy materiały ekologiczne. Jest to atrakcyjna alternatywa dla kart plastikowych.

Nasze produkty ECO łączą w sobie zalety papieru i plastiku ekologicznego, co daje pożądane efekty wizualne i praktyczne.

Nasze karty ekologiczne wykonano z wysokiej jakości materiałów, które są zarówno przyjazne dla środowiska, trwałe i estetyczne. Są to produkty przyjazne środowisku, ponieważ wyprodukowano je z materiałów biodegradowalnych i odnawialnych, które minimalizują negatywny wpływ na naszą planetę.

  • Papier, który wykorzystujemy pochodzi z odpowiedzialnych źródeł. Posiadamy certyfikat FSC.
  • Plastik ekologiczny pochodzi z recyklingu lub jest to biodegradowalna żywica PVC.

Wybierając nasze ekologiczne karty nie tylko dbasz o środowisko, ale również prezentujesz swój profesjonalizm i troskę o zrównoważony rozwój. Nasze produkty zapewnią Ci nie tylko satysfakcję z użytkowania, ale także dumę z wyboru ekologicznego rozwiązania. Dołącz do naszej społeczności, która ceni świadome i estetyczne podejście do kart ekologicznych.